השנה כנס עולמות ישודר חי באינטרנט בתאריכים 29.3-1.4 באתר שידורים מיוחד, שיקבלו אליו גישה מי שירכשו “צמיד כניסה” לכנס.

השנה הכנס מתקיים במתכונת וירטואלית. על מנת לצפות בהרצאות ובאירועים העיוניים, וכן להשתתף בסדנאות, יש לרכוש “צמיד כניסה” בעלות חד-פעמית, שיקנה לכם גישה לכל אירועי הכנס. שימו לב שמספר המקומות בסדנאות מוגבל ויש להירשם אליהן, ללא תשלום נוסף, לאחר רכישת …

האם הכניסה לכנס עולה כסף? Read More »

ייתכנו אירועים באנגלית אם מצוין במפורש בתוכנייה שהם יתקיימו באנגלית, והשנה לדוגמה יתקיימו אירועים באנגלית עם אורחת הכבוד. שאר אירועי הכנס דורשים שליטה בשפה העברית.

השנה האירועים משודרים אליכם הביתה וניתן להיכנס ולצאת מכל אחד מהם ללא מגבלה, אנחנו כמובן ממליצים לא לאחר ולהיכנס לאירועים שלמים על מנת לחוות את ההרצאות במלואן!

בשנה רגילה שבה הכנס מתקיים במתחם פיזי – מאוד. פרט לעצם חוויית ההתנדבות, כל המתנדבים זכאים לכרטיסים בחינם לאירועים בכנס. השנה, לצערנו, אין אפשרות להתנדב במסגרת כנס עולמות 2021, שכן הוא מתקיים במתכונת וירטואלית מלאה.

חלק משאלה זו אינו רלוונטי השנה, שכן הכנס מתקיים בצורה מקוונת, אך מוזמנים ליצור איתנו קשר בנוגע לכל בעיה בעמוד הבא.

בכל מקרה של התנהגות לא נאותה במהלך הכנס עצמו, אפשר ורצוי להתקשר לצוות מניעת הטרדות מיניות בטלפון: 058-6881176. ניתן גם לשלוח מייל לכתובת: [email protected], או להיכנס לעמוד הפייסבוק של צוות מניעת הטרדות, ואלה זמינים גם לא בכנס עצמו. לפרטים נוספים …

מישהו הטריד אותי בכנס. למי אפשר לפנות? Read More »

השנה בכנס הוירטואלי אין הגבלה על כמות הצמידים והמקומות בהרצאות! עם זאת, יש הגבלה על כמות הכרטיסים בסדנאות, אז תוודאו שאתם מזמינים אותם כמה שיותר מוקדם.

רוב האירועים אינם דורשים ידע קודם. אם האירוע דורש ידע קודם, תוכלו להסיק זאת מתקצירו באתר התוכנייה.

השנה, עקב המעבר של הכנס למתכונת של שידורים מקוונים באינטרנט, לא נוכל להפעיל דוכן למכירת מוצרי יד שנייה.

נגישות